Style

Oriflame - Coconut and ricemilk

5. dubna 2011 v 20:32 | Veila

Neuškodí vás informovat o velice přitažlivých výrobcích, se kterými to nakonec dopadne tak, že jste vyhodili prachy. Miluju kokos a to je u mě novinka. Proto jsem zkusila šampón, který má vyživovat od Oriflamem Coconut and ricemilk. Výsledek, ale nevypadal nijak nádherně. Vlasy mi přišli nějak vysušený a takový... divný. Když bych použila zase šampón od Garnieru tak normálně super vlasy. No nevím krásně voní, ale spokojená s ním fakt nejsem. Další nedostatek podle mě je, že mi vůbec nejde napěnit. Takže si vždy smíchám tenhle šampón a trochu od Garnieru, jinak to prostě nemá cenu. Příjde mi fakt, že Oriflame se zaměřuje spíš na to jak to voní, ale na zbytek nemyslí, nebo já nevím tohle je můj názor a radím, raději si šampón kupte jiný.

Název: Coconut and ricemilk
Značka: Oriflame
Spokojenost: 40 %
Cena: 99 Kč (bez slevy)

Jak nás líčení doprovází životem?

19. března 2011 v 12:31 | Veila
http://www.dama.cz/2010/1/960-03_l.jpg

Která holka se nelíčí? Tu najdete těžko. Přece jen má doma, alespoň řasenku nebo NĚCO. Napadlo mě zkusit udělat takový kalendář od kdy do kdy se jak holky malují. Brzy mi bude 14 a tak zbylé stádia věku odhaduji od blogů starších blogařek, starších kámošů a třeba rodiny atd.

0 - 8 let
V tomto věku holka nemá většinou potuchy a ani žádné chutě se malovat. Okolo 7 let možná vůbec zjišťují, že se holky vůbec malují. No nevím já si nepamatuji, že bych v tomto věku vnímala, že je někdo namalovaný, nebo něco na malování existuje ;) :D

8 - 11 let
V tomto období většinou holky postupně začínají prolézat mámám a starším ségrám šuplíky a snaží se zjišťovat co k čemu slouží. Myslím, že v tomto věku si holka maximálně namaluje pusu a v těch 11 možná stín jemný.

11 - 13 let
Tady už každá má svojí řasenku, tužku na oči, hodně stínů, pudr, make-up, záleží na dané holce, ale já jsem v této době se pomalu po kouskách začala malovat jak velikonoční vajíčko!

14 - 15 let
Bude mi brzy 14 a pomalu na mě přichází takový pocit, že se mám začínat méně malovat. Myslím, že holky co se ve 12 let malovali jak vajíčko na velikonoce v této době stlumí všechny ostré stíny, černé tužky na oči a dají přednost spíše řasence, barevným nebo jemné černé lince nad očima a pod a občas jemné stíny. Žádné malované vajíčko a vše do hromady. V tomto věku myslím, že fakt holka nevyjde ven bez lesku nebo balzámu na rty. Taky - bylo mi apsolutně jedno jestli mám pusu jak kartáč nebo jako satén a teď? Nevyjdu bez balzámu jednoduchého od Labello.

16 - 18 let
Nevím.... myslím, že v této době holka prožívá takový největší rozjezd a rozkvět v životě také a chodí na samé diskotéky atd, takže se zase postupně vrací výrazné líčení. Myslím :)

19 - 23 let
Také netuším, ale já bych se v této fázi života malovala asi jemně a používala pastelové barvy a uižívala si ještě mládí tim, že budu kupovat spíše kosmetiku pečující než barvičky.

24 - 38 let
? myslím, že tady se to už moc nemění.

40 - 100 let
V této době se možná ještě malují lehce a se stárnutím kupují krémy na vrásky a vše co najdete u babiček a maminek :)

Nevím co používají třeba 25 letý lidi, ale vím, že čím dál je starší člověk tím si zakládá spíše na přirozenost a jen podtrhnutí krásy a na rlzné akce třeba stíny. Nevím... budu táka když se vyjádříte a ještě jak já jsem se malovala a plánuju :D

Já jsem se začala malolat asi v 11 nebo nějak tak letech. Ve 12 jsem do školy chodila jak zmalované vajíčko nebo jako emařka s černýma očima, vtipný když se na to teď kouknu :D Ve 13 jsem asi púořád držela černý linky a teď když mi je za 2 měsíce 14 let? Odhazuju výraznou kosmetiku a začínám spíš nakupovat věcičky pečující, krémy a barevné linky a řasenku. Myslím, že to nevýrazné líčení my zůstane a nebo pristě jen ty linky, protože fakt mít stíny, řasenku, linky, make-up, pudr no a takový to je hrozný. Jo ještě jsem zapoměla ... pudr ten si potřebuju koupit :) Právě jsem si objednala toho spoustu od Oriflame, vyfotím a ohodnotím :)

Pásky vás můžou změnit k lepšímu

9. března 2011 v 22:08 | Veila
http://www.luxurymag.cz/assets/clanky/2009-09/clanek00483/upload/photo/London%20Burberry%20Prorsum.JPG

Dříve se pásky nosily jen proto, aby nám držely padající kalhoty. Dnes si to někteří ani neumějí představit, nosit pásek jen, aby jsme nenosili kalhoty na stehnech. Opravdu dobrý pomocník je pásek, a to už nezáleží jestli je tenkej nebo tlustej, když ho správně použijete a ne pouze do místa urče ného pásku na ryflých, tak vám může změnit postavu a udělat vás například atraktivními. Pásek je v této době nedílnou součástí šatníku, protože vám lehce vykouzlí například neodolatelnou postavu přesýpacích hodin.

Tlustý pásek se nejlépe hodí k šatům, které nejsou nijak moc zdobené a nebo například ke košilím atd... to už závisí na vás! Pásek si můžete opět vybrat jaký vám příjde vhodný. V tomto by se těžko radilo, ale později mohu napsat co já bych zvolila a přidám mé fotky.
Tlustý pásek vám, ale může vykouzlit dokonalou postavu přesýpacích hodin, které se těžko odolává a nejúčiněji se pro tento účel nosí v pase a ne na bokách. Na bokách už by to přece jen nebyl ten správný účel.


Více pod perexem.

Trvalé barvy na vlasy

23. února 2011 v 7:20 | Veila

http://www.braun.com/medialib/images/common/hair-care/guide/hair-care-guide-permanent-colour-kiss.jpg

Hádám, že všichni si už někdy barvili vlasy, kdo ne, tak to určitě plánuje. Otázkou je jakou vybrat značku, aby barva vydržela co nejdéle a byla co nejzářivější atd. Nejzásadnější pravidlo je asi to, že nikdy nesmíte věřit ukázkám jak barva chytne zezadu. Vždy barva chytne třeba až o 2 odstíny tmavší! Kdyby jste proto chtěli ledovou blond, museli by jste tu barvu použít dvakrát po sobě.


Doporučené značky jsou nám známé Garnier, L´oreal a Schwarzkopf. Nelze, ale doporučit, která značka známá pro barvy na vlasy je nejlepší! Já osobně používám od Garnier a nepoužívala jsem nikdy jinou... myslím. A tak těžko budu doporučovat. Myslím, že všechny by vám měli chytit správně - správně by se dalo říct spíše, že barva vydrží atd.


Novinkou od Schwarzkopf je barva v pěně. Moje babička jí použila a prý je to výborný - no spíše tak, že s tím neděláte bordel atd. Já bych se bála zkusit pěnu, protože pěně... jako takové moc nevěřím.


Pravidlo: vždy si kupujte o 1 - 2 odstíny světlejší barvu, než podle ukázky chcete mít na sobě. Vždy chytí mnohem tmavěji. Já jsem měla Ibiškovou barvu od Garnier. Ibišek .. to je taková světlá hnědá se zrzavými odlesky a jak chytla? No kaštanově hnědá! Ale ta barva se mi asi za 2 týdny trochu omyla a už to pomalu bylo podle mých představ, ale opravdu jsem se toho lekla.


Jaká je značka podle vás nejlepší? A jakému odstínu dáváte přednost?


Mini parfémovaná voda Volare

8. února 2011 v 7:50 | Veila
© Timeless-words

Tato vůně je teďkjon můj asi nejoblíbenější parfém, protože mě vystihuje. Je od Oriflame a tato značka mě přivádí k tomu, abych jí důvěřovala, že je kvalitní, ale to zase jak u čeho.
Už záleží jen na tom jestli máte rádi divké vůně bez květin, nebo zase sladké a nebo naopak přeslazené plné květin. Tato jak jsem četla z komentářů tak lidé píšou, že je buď výborná, nebo přeslazená a až příliš silná, z čehož můžeme vyvodit, že záleží na vašem vkusu.
Vydrží nejdéle ze všech voňavek co jsem měla a je cítit i metr od vás, což se mi také nestalo :D
A jaké máte Vy zkušenosti s Oriflame?

Spokojenost: 98% (bolí mě z ní hlava jak je silná :D)
Od: Oriflame
Cena: cca 219 Kč (dostala jsem jí k vánocům od kamarádky)
Web: ZDE

Indola - Thermal Protector

6. února 2011 v 9:26 | NICI
timeless-words.blog.cz

Máte problém, že když si žehlíte vlasy, hodně se vám ničí? Existuje řešení! Já si žehlím totiž denně vlasy. Vlastně kromě neděle a dnů, kdy mě nikdo nevidí a nikam nejdu ;D Ale ten problém sem řešívala, jenže potom mi moje kadeřnice doporučila sprej na vlasy proti vysoké teplotě. Chrání vlasy a dokonce je vyživuje. Já si tento sprej na vlasy stříkám hlavně když se fénuju, protože když si je nastříkám před žehlením, celkem se ničí žehlička, je špinavá a při dalším používání smrdí, protože na těch ploškách se usadil tento sprej a není to prostě dobré. Ale i když si ho stříkám před fénováním, nevadí, tím se ochrání i před tím, prtožoe přece jen nejen žehlaní, kulmování ničí vlasy. Vlasy ničí hodně i pouhé fénování. Takže, opravdu tento sprej doporučuji. Bohužel nevím, kde se dá sehnat, mě ho objednala od svého dodavatele ta kadeřnice a platila jsem za něj 250,- přibližně. Ale věřím, že se dá sehnat buď na internetu, nebo někde v drogériích. Víte, já se po něm nikdy nekoukala, takže nevím ;) :D

Spokojenost: 94 %
Od: Indola
Cena: 200-300Kč
Internetové stránky: ZDE
(najdete zde všechny výrobky s cenou v eurech)

Very Me Clickit Lip Stain – Raspberry

6. února 2011 v 5:02 | Veila
© Timeless-words

Z řady Veryme jsem vyzkoušela jen dva produkty,ale osobně si myslím, že je celkem kvalitní a stojí za to jí vyzkoušet. Na to, že je celkem levná tak tato tekutá rtěnka je super, ikdyž po ní vypadám jak upír s rty od krve :) Možná bych doporučila jiný odstín, ale jsem spokojená jak designem, tak obsahem :)
Spokojenost: 85%
Cena: ? asi kolem 90 korun, fakt nevím... vyhrála jsem jí ;)
Od: Oriflame, Very Me
Web: ZDE

Stylové dámské hodinky pro rok 2011

5. února 2011 v 17:31 | Veila
© Timeless-words
Už jsme tu psali spoustu věcí, které budou in na rok 2011 a dnes napíši jaké bou trendy právě hodinky. U hodinek je celkem jedno jestli budou doví jak in a cool, ale i drobnosti velmi uchvátí ostatní! Spoustu lidí používá na čas pouze mobil což myslím, že je škoda, protože i hodinky při správném výběru mohou být výborným doplňkem a i vám suprově poslouží. A není pravidlem, že jen se značkovými budete vypadat super nebo, že v levnějších obchodech prostě nejsou žádné super hodinky, ale je pravda, že v dražších obchodech mají hodinky jak kvalitnější tak i originálnější.
Více v celém článku.

Miss sporty light energy make-up

5. února 2011 v 10:08 | Veila
© Timeless-words

Make-up od Miss Sporty je snad nejhorší možnost nákupu make-upu po vietnamcích! Radím vám tedy, aby jste i přez ty sliby jak vás rozzáří atd. nikdy od této značky nekupovali make-up, protože ten je ze všeho nejhorší co v MS mají. Je na první pohled vidět, že máte make-up a pak jsou jen 3 odstíny a do těch se nikdy netrefíte, vždy to bude vidět a skoro to ani na vaší pleti nevydrží a podle mé zkušenosti ani nic nezakryje. Jediné co je na něm pravda je, že obsahuje vitamíny A,C a E, protože se mi po něm někdy trochu i zlepší pleť, ale to je asi to jediný, takže už ho nepoužívám, jen v nouzových případech, kdy fakt nic lepšího zvolit nemůžete.Spokojenost: 20%
Od: Miss Sporty
Cena: 75 - 110 Kč
Odstíny: 3
Kupuj: ZDE ale měli by jste ho najít v každé drogérii

Co si mám vzít na sebe? – Část 3.

1. února 2011 v 8:09 | NICI
timeless-words.blog.cz
Otázka, kterou zná úplně každá z nás! Štracháš už půl hodiny ve skříni a pořád ne a ne narazit na to správné oblečení? Když se k tomu ještě přidá, co si obléknout pro jakou příležitost, problém je na světě!

Tady máš základní triky a tipy, jak si nezpůsobit svým oblečením trapas nebo nepříjemnosti!

Co si vzít do divadla?

V divadlech jsou dost velké rozdíly, takže zatímco do mnoha menších divadel už není problém přijít v džínách, do tradičních kamenných divadel (třeba do Národního) se ještě pořád chodí ve svátečním (jde tu o úctu!!). Není ovšem výjimkou, že i v Národním vedle sebe budou sedět dáma v róbě a cizinec v džínách a vytahaném svetru.

Takže si vždycky zjisti, do jakého divadla jdeš. Pokud vůbec nevíš, nejlepším řešením, které se hodí kamkoliv, jsou například černé kalhoty a jakákoliv halenka, tím nikdy nic nezkazíš!


Trendy účesy pro rok 2011

30. ledna 2011 v 8:05 | Veila
© Timeless-words
Je tu čerstvý nový rok 2011 a návrháři ihned začali předvídat a vytvářet nové kolekce a styly jak účesů tak obleční na tento rok 2011. Dnes bych zhotovila článek týkající se účesů a celkového vzhledů naší drahocené hřívy. Hodně lidí má účes jaký chce, ale jsou lidé, kteří se rádi inspirují nebo je láká vědět co bude in atd., a nebo by se opravdu rádi řídili pomocí návrhářů.

Barva vlasů
Je už vcelku jedno jestli budete plachá blondýnka, okozlující hnědovláska či divoká zrzka, hlavní na tom je, aby se odstín vašich vlasů hodil k vaší pleti, očím a v celku k vám! Jinak už je jedno jestli máte účes, který nosí Miley Cyrus. Rok 2011 dává přednost hlavně hnedé, blondaté a červené barvě, ale rozhodně nic nezkazíte například černými vlasy, nebo různými výraznými melíry.


Blond barva vlasů: Blond je jednou z nejpopulárnějších odstínů vlasů pro rok 2011, protože zvyšuje sex-appel. Blond barva bude tento rok velmi rozmanitá a to od platinové blond, po vanilkově blond až ke karamelové.

Více v celém článku.

Co si mám vzít na sebe? – Část 2.

27. ledna 2011 v 16:25 | NICI
timeless-words
Otázka, kterou zná úplně každá z nás! Štracháš už půl hodiny ve skříni a pořád ne a ne narazit na to správné
oblečení?

Když se k tomu ještě přidá, co si obléknout pro jakou příležitost, problém je na světě!

Tady máš základní tipy a triky, jak si nezpůsobit svým oblečení trapas nebo nepříjemnosti!

Co si vzít na rande?

Poněkud všeobecné! Rande můžeš mít v lese, v parku, na lodičce nebo v luxusní restauraci. A když jdeš na rande, a nevíš, kam tě tvůj vyvolený zrovna pozve? Nejlepší bude něco univerzálního, v čem se můžeš procházet po parku (ne zrovna nové, neprošlapané boty) a zároveň můžeš jít i do lepší rastaurace - ne teda roztrhané a počmárané ustřižené džíny. Ale raději si předem zjisti, kam půjdete, protože by ses v oblečení nemusela cítit dobře.

Tvůj kluk by stejně asi nedovolili, aby ses ztrapnila nebo tak něco, ale na rande se musíš cítit dobře, takže si neber něco, v čem si myslíš, že na tebe budou lidi koukat když si zrovna budeš chtít dát na lavičce první polibek se svým klukem! Né každému je to příjmené a už vidím stařenky jak na vás nadávají ;D


S-he - Nail polish

27. ledna 2011 v 8:39 | NICI
tiemless-words.blog.cz
Veila založila rubriku, která se mi zalíbila a tak také něco přidám z vlastní zkušenosti atd.. ;)

Znáte laky oh s-he? Tato značka mi přirostla k srdci v roce 2010, když jsem od kamarádky na narozeniny dostala 1. lak této značky. Dříve jsem si kupovala už stíny aj., ale laky od této značky jsou fakt perfektní ;) Sice jich mám málo (moc si nehty nelakuju), ale fakt i z blízkého okolí vím, že jsou dobré a hodně lidí je s nimi spokojeno. 100% doporučuji tuto značku. Laky mají nejrůznější barvy. Od pastelových po černou, šedou atd. Matné, lesklé... Jakékoliv. Ale také vím, že někteří lidé mají problém s tím, že se jim tento lak odírá při každodenním pracování rukama. Mě se to ale nestalo :D ;)Spokojenost: 90,9 %
Od: S-he
Cena: 45-49,50 Kč
Internetové stránky: ZDE

Co si mám vzít na sebe? – Část 1.

27. ledna 2011 v 8:05 | NICI
Otázka, kterou zná úplně každá z nás! Štracháš už půl hodiny ve skříni a pořád ne a ne narazit na to správné oblečení?

Když se k tomu ještě přidá, co si obléknout pro jakou příležitost, problém je na světě!
timeless-words.blog.cz
Tady máš základní tipy a triky, jak si nezpůsobit svým oblečení trapas nebo nepříjemnosti!

Co si vzít na přijímačky?

Neber si příliš vyzývavé, ani příliš avantgardní oblečení. Někteří učitelé jsou přece jen poněkud konzervativní a červené vlasy v kombinaci s minisukní a šíťovanými punčocháči by na ně působily zbytečně provokativně. To ale neznamená, že bys neměla zůstávat sama sebou! Pokud se tedy cítíš v něčem, co je starší, ale pěkné, neváhej a vem si to. Pokud naopak myslíš, že 100% budeš skvělá v novém oblečení, jdi na obhlídku do obchodů.

Na přijímačkách si musíš dodávat sebevědomí, takže si oblékni to, co ti vyhovuje ze všeho nejvíce!

Cíl? Dokonalá pleť už doma.

26. ledna 2011 v 7:10 | Veila
© Timeless-words
Dokonalá pleť se rovná pleti bez akné, bez černých teček a bez lesknutí. Jak toho dosáhnout? Speciálními přípravky, které seženete v drogérii, ale možná máte ten samí problém jako já a to vyčerpání kapesného za ty drahé vánoce, ale nepropadejte panicemi, že prostě muset ten měsíc chodit jako kleopatra s pupínkem mezi očima, protože jsem přišla a osvědčila si nějaké ty domácí recepty jak se za pár dní zbavit, alespoň většiny neplechy na vašem obličeji. Vše seženete doma ať se vám to líbí nebo ne :) ;)
Předem říkám, že každý má jiný stupeň akné a jinou pleť a tak 100% nic nezaručuji, ale jen by jste měli vědět, že by jste to měli zkusit a pak se třeba za týden dočkátě výsledku.

Napařovací lázeň
Bude vám stačit vařící voda a to hlavní - čaj, nejlépe buďto černý, nebo nějaký bylinkový, ale můžete vyskoušet i jinné. Vodu si nalejete například do umyvadla a přidejte pytlíkový sáček čaje.... no snad to tu nemusím vysvětlovat, chápete. No a pak už jen stačí dát si nad ještě vřelou vodu obličej a dát si na hlavu ručník, aby pára neutíkala. Počkejte třeba 5 min., já to stejně nidky dýl nevydržím :D Nezapomeňte se předem odlíčit. Vásledek by měl být pročišťující, asi to nepoznáte, ale vaše pleť to pozná a "omladí se".

Více v celém článku.

Ten správný look upíra

25. ledna 2011 v 7:02 | Veila
© Timeless-words
Je známo, že upíři jsou módní ikony temnoty a jejich vizíž je tedy nadčasová tak jako jejich život. Upíři milují smyslné vzory a ušlechtilé střihy. Někteří mají rádi zase punkovou módu, jiní nám známou gotickou módu a nebo jen elegantní kousky ohozu. Typická barva vlasů je uhlově černá, ale i s plavou blond budeš už na dálku vyvolávat strach nepřátel.

© Timeless-words

Ať tvá barva vlasů odráží
tvou krvežíznivou osobnost.
Protento účel si odbarvy
pár pramenů na zářivě
červenou barvu.Více v celém článku.

SYOSS - Professional Performance

24. ledna 2011 v 6:55 | Veila
© Timeless-words

Založila jsem novou rubriku a to STYLE. Do této rubriky budu/budem přidávat prostě vše od vašeho vzhledu k radám jak o sebe pečovat až k doporučeným přípravkům atd. Doufám, že vás tato rubrika bude zajímat, nebo alespoň zjistíte třeba něco nového atd.

SYOSS je značka stylingových přípravků na vlasy. Značka se v ČR objevila nedávno (cca max. 7 měsíců). Na to, že to není značka s dlohoudobou tradicí si velmi brzy udělala důvěru svých zákazníků. 100% jste někdy viděli v TV reklamu na tuto značku a její charakteristiku. Jako, že je to profesionální značka hvězd atd, atd atd... Já jsem přesně tento lak na vlasy dostala k vánocům, protože jsem ho sama chtěla vyzkoušet a na rozdíl od jednoho laku od Garnier je velmi kvalitní a mě vyhovuje! Jediné co mi asi tak na něm vadí je, že když to jen chviličku přeženete pak máte hlavu tvrdou jako diamant narozdíl od Garnier, kde se to stane hůře, kdežto u tohohle příliš lehce, ale drží dokonale a jsem spokojená.
Design mě stále více přesvědčoval, že to určitě bude bomba a nemílil se , ikdyž se říká, nesuď knihu podle obalu, neboli nesuď člověka podle toho jak vypadá, ale takový už jsme. Já vždy soudím knihu podle obalu :D

Spokojenost: 90%
Od: Syoss
Cena: 102 - 140 Kč
Internetové stránky: Zde
 
 

Reklama