Svatba

2. dubna 2011 v 12:41 | NICI |  Nici´s diary
Páni, právě z naší ulice vyjela kolona aut. Bylo zřejmé, že auta jedou na svatbu. 1. jede ženich, poslední nevěsta... Ty ozdobený auta nikdo nepřehlédne <3 Víte, vždycky, když vidím takhle někoho jet na svatbu, přemýšlím, kdy se asi vdám já? Vdám se někdy vůbec? Budu mít děti? Jsou to otázky, které mě budou zajímat více tak za 10 let možná :D Rodinu a všechno okolo plánuju, až budu moct děti, manžela a všechno zabezpečit. Samozřejmě si vezmu taky prachatýho chlapa :P

Hej, nevíte kdo se tu bere? :D Asi ne že. Já jsem na svatbě nikdy nebyla. Co já vím, tak ne. Možná jen kdysi když jsem byla mrně, tak na svatbě mamčiny sestřenky, ale to si nejsu jistá, protože by to bylo dávno, přece jen už jsem na světě nějakej ten pátek.

Když si vzpomenu, jak sme byly na prodloužené všechny holky v bílém, páni. Všem to strašně slušelo, jen já jsem vypadala jak cibule :D Né, fakt, ty šaty když maj korzet, tak z vás udělají vyžranca :D Všechny sme na to nadávaly :D Ale na svatbu se těším. Svatební cesta a vše kolem... Awww <3 Těšing :)

Taky se určitě těšíte, holky, že? :) Až potkáte toho pravého :) Jsem zvědavá jak na něho narazím :D Kino? Disco? Ulice? Obchoďák? Práce? Škola? ... Netuším, jen vím, že to bude stát za to ;D :))

A už taky občas přemýšlím, koho na svatbu pozvu :D Kámoše? Nevím. Nejhlavnější je rodina, ale jelikož nejsem pokřtěná, tak na svatbu v kostele zapomenu, a na úřad se nevleze moc lidí. Takže bude nejhlavnější rodina moje a rodina mého manžela budoudího. Kdybych měla spoustu peněz, tak bych si svatbu nechala udělat někde na zámku, o které sním :)* Musí to stát fůru peněz, ale tak což :D Člověk se nevdává denně že :D ...
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.