Duben 2011

Posedlá Vampýrskou Akademií

25. dubna 2011 v 19:24 | Veila |  Veila´s diary

Nemám co na to říct. Zase jsem tu nebyla :D Ale klídek. Nebyla jsem ani doma. Byla jsem na Sibiři. Jo samozřejmě jsem nejela na výlet, jen moje mysl. Za včerejšek a dnešek jsem přečetla Vampýrskou Akademii 4: Krvavý slib. No měla nějak 366 stránek, ale přes to očekávání jsem to prostě dokázala přečíst. Nevím seděla jsem a četla. Muselo existovat vysvětlení, nebo alespoň dostatečné pro mě dílu třetímu: Stínem políbená. Odpověď jsem načla. Nebyla přesto taková jakou jsem si z hlouby duše představovala. Nemá cenu tu psát o čem to bylo a psát jak děsně prožívám knihy atd., ale píšu to proto, abych tu měla vysvětlení proč jsem tu nebyla.. no heh... neřešte, alespoň ti co sem chodí budou vědět proč jsem se neozvala asi 3 dny :)
VA... proč je jen 6 dílů VA? Proč jich nění třaba 8 nebo já nevím? Myslím, že dvě následující a poslední knihy mi nebudou stačit k utěšení té své posedlosti a zblázněnosti. Jo je to směšný a začínám mít takový pocit, že jsem divná. Brečím poslední dobou nad každou knihou... pomalu nad každou čtvrtou kapitolou. Zdálo se mi o o VA včera, dnes... i dnes zase? Je to vyčerpávající... celou dobu mi Lissa říkala, že to tak určitě nebude atd. ale ne! Sakra. Dimitrij. Oh. Co je s ním? Jednoduše řečeno. Je to strigoj, co by jsme měli očekávat od strigoje ať je sebevíce podobný tomu Dimitrijovi, co tehry raději chtěl zemřít než se stát touto stvůrou. Ach.
Tech budu muset přečkat 3 knihy a pak až můžu číst další díly :-* Nevydržím. Jsem děsně ráda, že TVD zase tento týden bude, protože začínám mít pocit, že mě opouští tak jako dřívě TS. TS ukradlo TVD. Ukradne VA TVD? Nevím. Jen vím, že ten příběh miluju.

Říkám to už pověkolikáté. I sobě. Proč se dusím těmi svými až moc naléhavými emocemi a blbě je pouštím do světa. Ano. Formou psaní článků jako teď a šílení kolem všech co mám ráda až je od sebe odradím. Proč nezačnu psát smyslný příběk. Ne říkám si, nemusí to být příběh. Stačí něco, aby ty moje rozbouřený emoce a city opustili tělo. Napsat podle toho knihu... moc těžké. Nemám vůli na toto. Uvidím. Nojo no proč píšu svoje osobní myšlenky světu? Asi proto, protože ... nevím ... nevím. Nevadí mi to. Oh my god. Asi se utopím. Začala bych třeba psát zase, ale nemám téma. Když se vrátím k Blood Drink ... no to byla fakt hovadina jak jsem to myslela. Nemám prostě fantazii, ale nám fakt super ruku na umělecký věci. Grafika na webu, kreslení, možná i psaní podle fakt úspěšných slohovek, ale ta fantazie. Ta to blokuje. Mám hlavu někde a do toho ještě škola a všechny čtvrtletky zase a portfolia, laborky to je zbláznění.

Návod - jak spojit titulky s originálním filmem

23. dubna 2011 v 11:39 | Veila |  Tutorial

Udělala jsem návod jak spojit titulky s originálním filmem nebo seriálem. Myslím, že tenhle návod pomůže všem nedočkavcům, kteří si neradi počkají na dabing a neseženou nikde seriál nebo film už s vloženými titulky.

PS: návod najdete i na mám dalším blogu photo-graphics-world.blog.cz

Více najdete v celém návodu. ZDE JE ODKAZ NA PLNOU VELIKOST

Nekřičte na mě - musela jsem

21. dubna 2011 v 18:27 | Veila |  Veila´s diary

Název řekne všechno. Jsem tu lidé u kterých si nejsem jistá jak budou reagovat. Nic to neznamená. Tady budu at se děje cokoliv, ale nezlobte se, když budu přidávat třeba jednou za dva dny. http://photo-graphics-world.blog.cz/

Mini animace mých designů

19. dubna 2011 v 19:08 | Veila |  Graphics
12.1.2011 jsem dělala menší animaci, gif, která měla sloužit na design jako upoutávka na designy, které jsme s Nici zatím udělali. Usoudili jsme, že dělat designu už není naše heslo a tak se ani design na blogu neobjevil. Tato animace mi ale zbyla, a tak mí příjde škoda jí sem nedat, protože jsem se s ní docela piplala. Nejsem odborník na animace :)

Kopírovat můžete pouze:
- když uvedete zdroj
- když nebudete vydávat za své
- když nebudete používat do vaší grafiky
Veila © 2011 Timeless-words

Vratí se ty samé časy?

19. dubna 2011 v 15:53 | Veila |  Veila´s diary

Poslední asi dva roky jsem zatáhlá do minulosti... těch časů kolem roků 1970 a 1988 asi. Byly to krásný časy, alespoň ze strany hudby a určitě neměli ještě to co mi. Když jste neměli Dotykový mobil byli jste out :D Byly to přece jen hezké časy? To já nezjistím, ale chci aby se vrátily. Móda se točí dokola. Bude toto i s hudbou? Asi ano, ale už nikdy nebude tak nedokonalá jako dnes. Tu nedokonalost miluju. Do minulosti se nevrátíme, ale můžeme ty časy obdivovat. Já navždy budu obdivovat tyto lidi ... Haberu beru jako zázrak tak osmdesátých let, devadesátých. Beru ho jako legendu a že bych měla být vděčná za to, že žije ještě když já. Beru ho jako Abbu a ostatní ovlivňovatele dvacátého století. A The Runaways? Nebýt Kristen Stewart nevím o nich... miluju jejich písničky.

Zítra jako jediná píšu čtvrtletku z angličtiny. Držte mi palce! Prosím :)
Více v celém článku.Dřívější nápad na design

18. dubna 2011 v 21:38 | Veila |  Designs

Asi před třemi měsíci jsem chtěla udělat design na náš blog s Miley Cyrus. Design jsem nedodělala a rozhodla se, že není dobrý na náš blog atd. Nevím co mám přidávat a tak sem tento nápad, který myslím, že byl opravdu skvělý dát. Byly to vlastně přesýpací hodiny s červeným pískem z obálka od Stephenie Meyer o Bree Tanner s křídlama (myslím, že nápad jsem ukradla knížce Zavržený). Možná ten design někdy dodělám. Co si myslíte o tomto nápadu?

Nic a něco

18. dubna 2011 v 17:16 | NICI |  Téma týdne
Téma týdne je NIC. Já tedy napíšu NĚCO ;) Nedává to smysl, vím ;D

Ale tak to tu rozeberem. Co to nic znamená? Na které otázky se dá odpovědět slovem 'nic'?

Co ti je? Cos dostala? Stalo se něco? Dalšími specifickými otázkami jako je: Existuje něco po smrti? Co bylo před vesmírem? Na tohle všechno lze odpovědět prostým NIC a často tak odpovídáme. Kolikrát i lžeme. Ohledně vesmíru a smrti to nevíme. Nevíme NIC.

Co to to NIC vlastně je? Musí přece být nějaké vysvětlení. NIC je podle mého názoru něco, co není. Jak prostě. Ale jestliže je to něco, co není, tak je to přece jen něco, ne? No, jak lehké je zamotat se v tom, no ne? ;)) NIC se dá také nahradit slovem NĚCO. Nebo i COSI. Je to něco neurčitého, ale dá se doopravdy přirovnat NĚCO a COSI k NIC? Ahá?? Kdepak je 'Anštajn'? Takže víme-li, že po smrti není NIC a před vesmírem NIC nebylo, je stejěn tak možné, že po smrti NĚCO, COSI bude a před vesmírem přeci taky NĚCO, COSI muselo být. Nedokážu si představit, jak to nic vypadá. Nějaká barva? Díra? Jenomže díra je černá. Jak to NIC lze vyjádřít? Co to je to NIC? Kde budeme když nebudeme NIKDE?

Tento článek je možná i k ničemu, protože jaksi moc o NIČEM (no vidiíte kam se to NIC dá vecpat :D) není. Třeba se někdo pobavil, někoho to zaujalo a někdo bude přemýšlet, co to NIC vlastně je ;)))


Článek na mém minulém blogu

17. dubna 2011 v 18:49 | Veila |  Veila´s diary

Takhle se vylévá srdce, takhle se vzpomíná... chtěla jsem napsat jeden článek a oživit ho zase. Potřeboval to. Nemůže chátrat bolí mě z toho u srdce :( :( :( Zlatíčko .... (← click)

New song by Lady Gaga - Judas

17. dubna 2011 v 17:56 | Veila |  Music

Lady Gaga 15.4.2011 přidala na svoje youtube novou písničku, která pravděpodobně patří do alba Born This Way. Tento song na youtube si poslechlo za pouhé dva dny už skoro 3 miliony lidí po celém světě! Mě se tahle písnička líbí, ale měla lepší. Nejlepší je refrém jak jinak a to jak pořád opakuje Judas, Judas, Judas ... :) Mimochodem, Judas znamená v češtině Jidáš.

Vaše barva?

17. dubna 2011 v 13:46 | NICI |  Téma týdne
Žlutá? Červená? Modrá? Hnědá? Zelená? ... Kolik jich vůbec je? Tisíce, ne-li milióny. Nejde o to, jak barvu vidíme a rozlišujeme pouze zda je toto hnědá a toto modrá, ale barvy mají nespočet odstínů. Všechny tóny barev, všechny barvy, které vznikly z dalších... Je jich moc. Ano. A když se nás člověk zeptá, jakou barvu máme nejraději, tak z čeho vlastně soudíme? Soudíme to dle toho, zda nosíme oblečení v té barve, nebo mám v té barvě vymalovaný pokoj? Ne. Soudíme to podle toho, jaká barva je nám příjemná, na jakou se rádi díváme. Já osobně mám ráda fialovou, hnědou, červenou... Vlastně všechny, o žádné barvě nemůžu říct, že ji nesnáším. Ale nemám ráda ty tóny, které se nazývají fosforové. Příliš svítivá trička jsou zvláštní. A pak se mi nelíbí různé odstíny jednotlivých barev, ale jako takové základní tóny miluju všechny barvy.

Zajímavost? Zelená barva uklidňuje oči a dodává jim energii. To nám říkala pí učitelka už na prvním stupni ZŠ a mě, když bolí oči a kouknu se ven na trávu, tak je mi lépe ;))

Máme soudit lidi podle jejich oblíbené barvy? Ano. Kdo má rád černou, nejspíš je smutný, ale nemusí tomu tak být vždy. Kdo miluje bílou, i když dle mého názoru to není barva, protože prostě nic neidentifikuje, ale co by to pak bylo žejo, tak asi je neutrální, má čistou duši...
Barbie girl as a boy - video

16. dubna 2011 v 19:03 | Veila |  Fun
Nedávno Dominika Myslivcová na svých stránkách www.dominikamyslivcova.cz pořádala soutěž o nejlepší video Barbie. Výherci (3), kteří dostanou nejvíce hlasů měli s Dominikou nafotit něco? Asi, něco podobného. Jeden z výherců byl SmudlaRepre (přezdívka na youtube), který natočil takové video, že se musím rozesmát každý :D :) Amazing.


Článek dlouhý? Nikdy.

15. dubna 2011 v 22:01 | Veila |  Site


No jo prostě tak píšu tak primitivní a kratičký článek o Ianu Somelharderovi asi na 3 řádky a zase mi napíše blog.cz, že to má více jak 40 000 znaků!!! To každý den! No tak jo tohle nemůžu snášet. Když blog.cz je tak .... tak prostě přidávat nebudu. Já se vždycky píšu s tím a pak prd krásný. Dělávám také tuto chybu blog.cz?!

Šokující promo video TVD 2x19

15. dubna 2011 v 21:47 | Veila |  The Vampire Diaries Cast
Viděli jste už 18 díl druhé série TVD? Já ne. Dnes si ho stáhnu a zítra se na něj kouknu, se těším :) Můžeme už přesto vidět prodloužené promo video k dalšímu dílu jménem Klaus, který bude další čtvrtek. Děsně se na něj těším už jen kuli tomu videu a o tom, že tam bude Klaus ... už série a 18 dílu jsme ho zatím neviděli! Těším se tak stejně jako, když byl ten dlouhý díl Katherina, o minulosti. Co si myslíte o tom promo videu?

Ouu má hrozné míry, co teď?

15. dubna 2011 v 15:04 | Veila |  Views


Téměř každý má problémy s tím jakou má váhu, míry, jak vypadá. A co vy? Jo je nejlepší když se člověk trefí do BMI a podobně a je prostě hezký, štíhlý atd., ale jak už jsem se dozvěděla a jak vím... váhu nemůžete vždy rovnat k výšce. Například, holka, která váží 50 kilo a měří 155 cm asi bude vypadat tlustě, ale nemusí, může být hubená nebo teda tlustá. Závisí to na tom také jak máme těžké kosti, mě by to nenapadlo :D Je lepší proto se neohlížet nad váhou, ale nad tím jak s tou váhou vypadáme celkově. Ideální váha? 50 kilo na 165, přibližně tak těch 10 až 15 je vždy ideální. Míry? Modelky jsou většinou s mírami 90 60 90. Je tohle vůbec normální? Já myslím, že tohle jsou tak ideální míry, ale když vezmu v to, že ještě nejsem dospělá, tak asi normální míry normálních žen budou větší. Řeknu vám kolik měřím, moje míry a tedy váhu, jen pro pobavení :D 166 cm s 51 kg a míry ty jsem měřila teď 83 70 82 :D Myslíte, že to je normální na můj blížící se věk 14 let? 28.5. Já si myslím, že nemám problém.
Anorexie a bulimie versus obezita? Na tohle se těžko odpovídá. Já kdybych si měla vybrat asi bych radši anorexii... nechtěla bych být tlustá, ale není přece jen těžší přibrat než schodit? Jak kdy jak u koho.

Jaké máte míry? A jste se svou váhou a výškou spokojeni?

Seznam novinek s novým designem

14. dubna 2011 v 8:14 | Veila |  Site


Přidávám sem ukázku nového designu, který nastavíme asi za týden. Budu ho asi ještě upravovat, aby byl víc super :D Jen aby jste věděli na co se můžete asi těšit. S novým designem plánujem, že designy budou nové asi vždy po měsíci a půl. A já bych ještě upravila s novým designem ráda všechny rubriky atd., protože to tu je nemožné ani sama nevím co kam mám dát. No novinky nějaké. Možná nějakou pidi soutěž nevím. Uvidím. A POTM asi zruším, protože to nemá smysl myslím :D No s novým designem čekejte pár změn ;)


Názor na náš zatím budoucí design?

Václav Klaus krade pero v Chile

12. dubna 2011 v 22:10 | Veila |  Fun
Toto video vidělo už cca 909 tisíc lidí a hodně jich není jen z ČR :) Václav Klaus byl nedávno v Chile a zalíbilo se mu jedno pero a tak ho prostě vzal :D Typický čech... výhody. Lidé na Zemi budou mít vůbec potuchy, že existuje ČR a minus? Pro většinu čechů pořádně trapné! :( No koukněte se na to video a budete se mu smát ještě dlouho :D Oh my god... nemožný :D

Oh no! My tragic dead

11. dubna 2011 v 17:58 | Veila |  Veila´s diary

Oh no, no, NO!! I 'm dying to severe disease. No, just kidding I'm just horribly wrong. I hate to be sick!
Je mi opravdu špatně. Nešla jsem na výtvarku, protože jsem tam porostě nemohla ztrávit další dvě hodiny. Hlava mě bolela děsně. Měla jsem co dělat soustředit se o odpolku. A krk... au. Víte co je to nemoc? Moje noční můra. Je toto nejhorší co může nastat aniž by za to mohl nějaký jiný člověk. Nejhorší. Od těch závažných nemocí až po ty lehké. Když jsem tedy přišla domů v 15:15 asi, měla jsem nejdřív 36,9 °C a pak asi za minutu 37,1 °C, lol :D Brala jsem si prášek, teď jsem se vzbudila. Hmm takže spánek asi 2 hodiny a zatím to nevypadá krásně, třeští mi i tak hlava.
Zítra máme ´prostor´ no a jestli budu chybět ... no to by moc nevadilo, ale kdyby to nepřešlo do zítra večer tak ... ve středu píšeme čtvrtletku z ájiny. Noooo proč jsem si tu nemoc tak děsně načasovala? Jo nesnáším být doma a pak si dopisovat 2 stránky do každýho předmětu. A k tomu čtvrtletku ... to je to nejhorší. Nemůžete se VŮBEC soustředit.
No tak jsem se ozvala a teď jdu umřít. Good bye. Veila


Má Miley opravdu nové tetování?

11. dubna 2011 v 14:39 | NICI |  Miley Cyrus
Spoustu otázek máme k novému tetování Miley. Tetování má na pravé ruce nad palcem. Kromě srdce, křížku, LOVE, Just Breathe a lapače snů by měla mít nyní i růžičku, to si myslím já, jinak to vypadá jako taková ta pečeť, co bývá na dopisem v Harry Potterovi :D Ale není to jen henna? Nikdo to zatím neví, Miley nic neřekla. Tetování vyfotili paparazzi 8. 4., když Miley přijela na letiště LAX, tedy v LA. Myslím, že letěla do Chicga na show Oprah Winfrey z 9. dubna. Líbí se vám to? Jaký máte na tetování názor? ZDE a ZDE máte jinak link na dvě fotky, kde jde vidět tetování i celá Mils ;))

PS: Myslím si ale, že je to takové to klasické tetování jak bývá u žvýkaček nebo tak, protože v likách můžete vidět, že se jí to trochu leskne a to si myslím není typické ani pro hennu ani pro opravdové tetování ;))


Pracuje se na designu :)

10. dubna 2011 v 22:50 | Veila |  Site
http://images4.fanpop.com/image/photos/15600000/New-outake-from-Marie-clair-photoshoot-christina-aguilera-15634612-456-586.jpg

Nebojte pracuji na našem novém designum který nastavím za týden? Dva? Bude s Christinou Aguilerou. Už jeden mám s filmem Varieté, ale je tmavý, takže zkouším světlý z této fotky :) Promiňte, že jsme nic dnes nepřidala. Mám fakt co dělat, abych stihla své věci :) Veila.

Happy B-Day, Kris!!

9. dubna 2011 v 20:08 | NICI |  Kristen Stewart
Úžasná, talentovaná, známá. Bella? NE! Kristen Stewart dnes slaví své jednadvacáté narozeniny! Krásných 21 let jí už je a co za svůj život stihla? Má kariéru, díky které je známější a známější! Že ji proslavila Bella? Ano. Ale co má být? miley Cyrus je slavná díky Hannah Montaně ;) Daniel Radclife je známý diky Harrymu a totéž i Emma Watsob coby Hermiona. Takhle to v 'šoubyznise' chodí ;)

Ale zpět ke Kris. Dům slunečnic /horor/, Twilight Ságy /nevím žánr, takovej mix <3/... Natočila spoustu filmů. Nevíme přesně, které natočila před rolí Belly, ale víme, které točila pak. The Runaways s Dakotou Fanning, Welcome To the Rileys. Já se o ni moc nezajímám, uchvátila mě v Twilight Sáze, ale všechny filmy, které jsem melě amožnost shlédnout, jsem shlédla :)))

Doufám, že Kris své 21. narozky pořádně oslaví a užije si je. 21 nám není každý den, že? :) A přeji jí do života spoustu dalších úspěchů, ať se vydaří dlouho očekávaný díl BREAKING DAWN, ať má děti, ať je šťastná s Robertem či bez něj <3

HAPPY B-DAY, KRISTEN!!!