Únor 2011

Úžasné animace z TVD 2x17

28. února 2011 v 21:49 | Veila |  The Vampire Diaries Cast
Na úžasné stránce o TVD damon-online.blog.cz jsem našla spoustu animací vytvořených pravděpodobně samotnou adminkou! Sem jsem dala 3 z nich, které mi přišli asi nejvíce zajímavé ikdyž jsou všechny dokonalé! Tento díl byl úžasný! Co na ty úžasné animace říkáté?


Když ztratíme iluze...

28. února 2011 v 16:41 | NICI |  Téma týdne

Já jsem tedy iluze rozhodně ztratila. Ztratila jsem již dávno iluze o šťastném životě na základní škole, protože je to teď, v devítce, těžké a všichni říkali, jak je to na pohodu. Ale víte co? Všichni si dělaj iluze o tom, jak bude super střední škola, ale od mých známých spíše slýchávám, jak je to hrozné, protože s vámi jednají v podstatě jako s dospělými. Vykají vám tam, denně píšete několik písemných prací... No, nebudu vám brát iluze :D Áno, téma týdne bla bla. Vím, že je možná out psát na témata týdnů, ale já ráda řeku svůj názor. Proč ne? Nestydím se za něj.

Moje další iluze? Šťastný a zcela bezstarostný život. Velký dům se zahradou, na které si budou moje děti hrát se psy. Manžel, kterej vydělává víc než Topolánek s Paroubkem. Vidíte? Iluze. Vím, že je to jen sen, ale co? Neberte mi ho <3

Ztratili ste někdy i VY své iluze? A víte, že dokonce s iluzí souvisí také ''deža ví''??

Déjà vu... Já mívám často deža ví. Tedy z francouzštiny - již viděno, nebo tak nějak ;)

Ale titulek zní 'Když ztratíme iluze'... Co pak? Co dělat, když iluze ztratíme a nové si raději nechceme dělat? No, tak pak vás označuji za hrdiny. Myslím, že každý je snílek, svým způsobem. Každý si vduchu určitě někdy řekl, že by mohlo být lépe, že by chtěl více peněz a tak. Nemocný člověk přes to, že ví, že například umírá, tak si dělá marné naděje - iluze - o tom, jak bude za pět jet někde plavat v rybníce... Ale i on pak ztratí všechny iluze o rybníčcích...

Víte, nechci si hrát na experta přes iluze a 'deža ví', ale toto je můj názor. Je to reakce na téma týdne. Děkujio za přečtení a popřípadě za vaše komentáře.

NICI ;))

THW parodie na The Vampire Diaries!

27. února 2011 v 13:51 | Veila |  The Vampire Diaries Cast

Konečně si můžeme shlédnout parodii na The Vampire Dairies od The Hillywood Show! Podle toho kdy to dali na youtube, to tam je už 5 dní, ale hlavně, že se na to můžeme podívat! No já jsem od nich čekala více, ale přesto mě nezklamali a prostě super! Jsem ráda, že tam dali písničku od Lady Gaga tuto a ještě víc jsem ráda, že použili ten díl, kdy byla párty... myslím, že to je nějak 5 díl z druhé epizody? Nevím přesně, ale jsem za toto moc ráda! A taky si myslím, že nápady jim fakt nechybí! :D Podle mého se jim povedla hlavně tato část: 1:20 - 1:36, no nevím... asi proto, protože prostě ten kus mi příjde fakt "uměleckej", nebo já nevím jak to nazvat! :D Připomíná mi tam uplně Katherine... jako bya jí z oka tam vypadla. A pak na konci to jak se jim nepovedlo ... áách, zábava! :D Myslím, že to mohli mít delší :(

Koukněte se na jejich stránky, mají i nový design s TVD - s jejich TVD: www.thehillywoodshow.com/
Jejich oficiální promo plakáty na tuto parodyy: http:// a http:// a http://
A rozhodně nebude na škodu podávat se i na jejich další 4 úspěšné parodie! Twilight, New Moon, Eclipse a The Runaways: Twilight a New Moon a Eclipse a nakonec The Runaways.

Znáte The Hillywood Show a líbí se vám od nich parodie? Jaký máte názor na parodii TVD?

I want be au pair

25. února 2011 v 20:36 | Veila |  Interestes
http://www.acrosstheplanet.net/wp-content/uploads/2009/07/aupair.jpg
Bez uvažování je jasné, že nejlépe anglicky se naučíš ve společnosti, která nemluví jinak než anglicky a nemáš jiné možnosti, než se přispůsobit. Proto je asi nejlepší možnost stát se au pairem a to hlídat děti, nebo třeba pracovat pro hotely a nebo pomáhat v domácnosti. Když si vybereš dobrou agenturu, tak pak máš třeba i týden cestování v dané zemi zadarmo, návštěva rodiny a další výhody. Nejznámější a asi jednou z nejlepších agentur je www.studentagency.cz.
V této agentuře máš možnost jako v každé jiné cestovat i normálně, ale je tu i možnost stát se v kterékoliv zemi jakou si vybereš au pairem! Stačí se porozhlédnout na jejich stránách a v našem přžípadě v "rubrice" jménem 'Pracovní a au pair pobyty '.

Velká Británie

Jedna z nejznámějších zemí, která mluví anglicky. Myslím, že sem jezdí dost lidí a tak vám udělám přehled jaké máte šance a jaký výběr konkrétně.
http://www.studentagency.cz/pracovni-a-au-pair-pobyty/velka-britanie/au-pair/
Jako au pair pomáháte hostitelské rodině s výchovou dětí a poznáváte jejich život, kulturu.
Co dostanete:
  • vlastní pokoj a stravu od hostitelské rodiny
  • kapesné od hostitelské rodiny min. 65 GBP týdně (cca 1700 Kč týdně)
  • možnost navštěvovat kurzy angličtiny
  • 1,5 dne volna každý týden
  • neocenitelnou možnost dlouhodobě pobývat v anglicky mluvící společnosti
Poplatek:
poplatekdélka pobytu
2 000 Kčcestujete-li na 12 měsíců a více
2 200 Kčcestujete-li na 8-11 měsíců
2 400 Kčcestujete-li na 6-7 měsíců
4 500 Kčcestujete-li ve dvojici (chlapec a dívka), poplatek je za osobu
4 500 Kčhradí chlapci, kteří chtějí vycestovat na 12 měsíců a více*
4 500 Kčletní pobyty
Více v celém článku.

Welcome to the Rileys

24. února 2011 v 20:29 | Veila |  Movies
http://www.onlinemovieshut.com/wp-content/uploads/2010/08/welcome-to-the-rileys-movie.jpg
K tomuto ne moic známému filmu myslím, že přesto nemusím nic moc říkat. Hraje tam jedna z nejznámějších hereček Kristen Stewart a dospělým známý James Galndolfini. Film je "prý" o mladé dívce, která je magnetem na problémy a jednoho dne se potká s jednou rodinou, která má ještě více problémů a 30 let (myslím) jsou manželé. A ano je přivede zpátky k sobě. Film mám už stažený, ale problém je ho shlídnout :D Koukala jsem se jen na kousky o čem to je... tedy můj přitroublý ... nwm jak to nazvat. Prostě posouvám ten film pořád na konec a vždy se kouknu tam kde zastavým třeba 2 sekundy :D Nevím jak to vysvětlit :D Podle toho jsem zjistila, že to fakt neni asi pro mladší 15 nebo i 18 let... Kris hraje prostitutku což vím... no... dalo by se říct, že to je film něčím podobným The Runaways ;)
Film je nový a v ČR ho nedávali v kině stejně jako The Runaways pokud vím a myslím, že ani jeden film dávat nebudou - bohužel, ale nevadí stejně by mě nepustili. Film je z roku tedy 2010 a má 110 minut. Točil se ve Velké Británii a USA.
Myslím, že stojí za to se na něj kouknout ;) Je myslím zajímavý... drama... Pak napíšu až se na něj sama kouknu :)

Beautiful Flower

24. února 2011 v 19:47 | NICI |  Photo of the Day
Fotka dne je tu. Dnes tu máme krásnou květinku. Tuto fotku jsem našla zcela náhodou dneska ve škole, hned sem si ji uložila na mejl :)) 

timeless-words.blog.cz

Zkouška??

24. února 2011 v 15:18 | NICI |  Site
Ok, blog prodělal změny. Některé jsou super, některé ne. Uvidíme, jak se s nimi vypořádá sám blog.cz, protože já, když plánuju nějakou změnu ať se týče čehokoliv, je v tom akorát větší zmatek a vytváří se další a další problémy. Takže doufám, že i přes zatimní nespokojenosti uživatelů blogu.cz, se vše vyřeší. Víte, to je tak se vším. I na facebooku jsou pořád nějaké změny, ale po čase si zvykneme a jsou nám všední... Prostě, taky jsem byla naštvaná, ale myslím, že když tomu člověk tady příjde na kloub, tak nechá těch urážek :) Jinak, já když jsem měla starý blog kisroh.blog.cz, tak jsem si dávala rubriky podle abecedy a jsem nesmírně vděčná blogu, že to tu je takhle, podle abecedy, nastavené :) Vidíte, i přes nespokojenost jsem nesmírně spokojená! Hledejte ve všem i to dobré, a né jen to špatné ;))
PS: Nejdou vkládat obrázky, to je zatím jediný problém, na který jsem zde narazila... Možná ale, že imagebam sem vložit jde, takže fan blogy o celebritách vesele můžou pracovat dál, myslím ;D
NICI

Změny na blog.cz!!!

24. února 2011 v 8:16 | Veila |  Site
Ano beru tohle jako stěřování o ohlas návštěvníkům. Vzhld změn je více než hezký, ale ono mi jde spíše o to, že dnes nwm jestli tu něco bude. Když jsem chtěla zarovnat včera fotky do prostřed, nešlo mi to. Když jsem chtěka teď dát článek a smazat volný žádky nad obrázkem tak mi to pořád skákalo jako dozadu .... jako minulost internetu. No já nwm katastrofa.... ty obrázky... prostě :-/ Nevíte někdo proč, proč, proč? Na tomhle se nedá psát článek :(
*Jdu hrát Sims 3

Young Girl

23. února 2011 v 19:47 | NICI |  Photo of the Day
Dnešní fotka dne je s mladou dívkou s květinou. Nevím proč, nemám důvod, ale prostě mě to fascinuje, je to krásně vyfocený a prostě nevím, příjde mi to takové krásně tajmené, nepopsatelné... ;))

timeless-words.blog.cz

Dakota Fanning slaví narozeniny!

23. února 2011 v 18:37 | Veila |  Celebrities
http://www.shockya.com/news/wp-content/uploads/dakota_fanning_eclipse_premiere.jpg
Yeah! Dakota Fanning nám známá hlavně z role zlé Jane v Twilight, dnes slaví sladké 17-iny!! Za svůj život natočila už takových filmů, že jdou těžko spočítat a doufám, že bude i nadále natáčet spoustu filmů! Všechno nejlepší za celý tento blog :)

Nina Dobrev - Teen Choice Awards 2010

23. února 2011 v 18:29 | Veila |  Fashion Police
http://images2.fanpop.com/image/photos/14500000/Nina-Dobrev-Teen-choice-awards-2010-ian-somerhalder-and-nina-dobrev-14579288-405-594.jpg
Myslím, že toto je nejnovější akce, která platí i pro ostatní celebroty Niny Dobrev, známé jako Elena či Katherine v The Vampire Diaries! Nici založila novou rubriku a tak se ráda taky přidám s hodnocením jejího outfitu :) Vše je, ale jen můj názor a budu ráda, když se také vyjádříte.
Myslím, že Nina volbout tohoto nádherného outfitu vůbec nic nezkazila! Šaty jsou dokonalé a jen těžko by se mluvilo, o tom jak jsou šeredné a nevkusné. K postavě jí dokonale padnou a zdůrazňují její přednosti. Barva, flitry... všechno jí to moc sluší! Boty se mi zdají, že jsou nazelenalé a průsvitné, což se krásně hodí také k šatům! Možná bych zvolila nějaký náhrdelník, ale to je jen můj dojem. Na Ninu zde nemám výhrady.
V pár bodech řeknu, že Nině šaty i boty padnou jako ulité a zvýrazňují její přednosti.

Breaking Dawn oficiální logo!

23. února 2011 v 8:05 | Veila |  Celebrities
http://i1116.photobucket.com/albums/k572/SwanIMG/TSBDtitletreatment.jpg

Myslím, že všichni co denně pozorují TS, tak jistě vědí, že před nedávnem se vypustilo oficiální logo pro Breaking Dawn a dokonce v HQ kvalitě! Vypadá to opravdu pěkně! Nemůžu se dočkat až na to budu moc jít v listopadu do kina - pokud mě tam pustí když mi v té době bude 14 let :(

Váš názor na toto dokonalé logo?


Trvalé barvy na vlasy

23. února 2011 v 7:20 | Veila |  Style

http://www.braun.com/medialib/images/common/hair-care/guide/hair-care-guide-permanent-colour-kiss.jpg

Hádám, že všichni si už někdy barvili vlasy, kdo ne, tak to určitě plánuje. Otázkou je jakou vybrat značku, aby barva vydržela co nejdéle a byla co nejzářivější atd. Nejzásadnější pravidlo je asi to, že nikdy nesmíte věřit ukázkám jak barva chytne zezadu. Vždy barva chytne třeba až o 2 odstíny tmavší! Kdyby jste proto chtěli ledovou blond, museli by jste tu barvu použít dvakrát po sobě.


Doporučené značky jsou nám známé Garnier, L´oreal a Schwarzkopf. Nelze, ale doporučit, která značka známá pro barvy na vlasy je nejlepší! Já osobně používám od Garnier a nepoužívala jsem nikdy jinou... myslím. A tak těžko budu doporučovat. Myslím, že všechny by vám měli chytit správně - správně by se dalo říct spíše, že barva vydrží atd.


Novinkou od Schwarzkopf je barva v pěně. Moje babička jí použila a prý je to výborný - no spíše tak, že s tím neděláte bordel atd. Já bych se bála zkusit pěnu, protože pěně... jako takové moc nevěřím.


Pravidlo: vždy si kupujte o 1 - 2 odstíny světlejší barvu, než podle ukázky chcete mít na sobě. Vždy chytí mnohem tmavěji. Já jsem měla Ibiškovou barvu od Garnier. Ibišek .. to je taková světlá hnědá se zrzavými odlesky a jak chytla? No kaštanově hnědá! Ale ta barva se mi asi za 2 týdny trochu omyla a už to pomalu bylo podle mých představ, ale opravdu jsem se toho lekla.


Jaká je značka podle vás nejlepší? A jakému odstínu dáváte přednost?The Vampire Diaries team

22. února 2011 v 21:47 | Veila
http://www.the-vampirediaries.cz/gallery/albums/userpics/10001/TVD-Season-2-HQ-the-vampire-diaries-tv-show-15979381-2560-1495.jpg

Do TVD teamu patří každý, kdo má (nebo měl) nějakou větší roly, ale do této rubriky přiřadíme všechny, krom hlavních rolí a to Iana Somelhardera, Ninu Dobrev a Paula Wesley. Ty najdete v jejich vlastních rubrikách.

Do této rubriky tedy patří:

Steven R. McQueen
Zach Roerig
Candice Accola
Kayla Ewell
Michael Trevino
Katerina Graham
.....


Design opět pro mileycyrus-team

22. února 2011 v 20:45 | Veila |  Designs
© Timeless-words
Udělala jsem druhý design pro blog mileycyrus-team.blog.cz! Já jsem s ním spokojená, ale nastavení byla větší práce. Dělala jsem ho asi 2,3 hodiny hádám a nastavovala 2 hodiny.

Tato holčina je, ale dokonalá, protože se mi zdá, že je na pc kuli tomu, aby dala sebemenší novinku o Miley, za což jí moc obdivuju :)

London's Bus

22. února 2011 v 19:49 | NICI |  Photo of the Day
Dnešní fotka dne je červený, typický autobus, který můžete vidět v Londýně. Jo, asi to není fotka jako taková, ale co ;) :D

timeless-words

Sex - hranice v ČR od 14?!

22. února 2011 v 17:03 | NICI |  Views
Téma je z blog.blog.cz. Zapojila jsem se, protože vám chci říct, co si o tom celkově myslím, ale hlavně budu mluvit o věkových hranicích, kde od kdy je sex povolen.

Sice o tom asi zřejmě nikdo neví, ale podle internetového deníku se zprávami se 27. 1. 2011 posunula věková hranice trestní odpovědnosti z 15 na 14 let. Stejně je to prý s pohlavím stykem! Změnil by se tak zákoník z roku 1961 a o povolení sexu se zatím diskutuje. 41 evriopských států máme a 14 z nich má věkovou hranici pro povolený pohl. styk nižší než 15 let. Například v Německu a Rakousku (14 let).  Od 14 let je sex i v Itálii a Maďarsku, ale podržte se, ve Vatikánu je hranice od 12 let! Myslím si, že když je to tak nízko, tak to dobře není. Ano, většina dívek a chlapců možná už v tak raném věku začínají mít ''choutky'' a chtějí to vyzkoušet, ale myslím si, že kdyžby se tedy stalo a dívka by otěhotněla, co to pro ni bdue za život, když bude mít dítě, které se jí narodi ve 13 letech? Myslím si, že to není dobrý život ani pro jednoho z nich! Ve Španělsku mají věkovou hranici 13 let, ale když jsem viděla malého kluka Španěla, kterému bylo 10 let a hrál si s takovým tím 'pleystejšnem do ruky' (nevím, jak se to píše, nevím jak se to jmenuje), tak mi rozhodně nepřišlo, že by už za 3 roky měl někde lovit holky... Například v Chile jsou ale na tohle přísnější, tam je sex od 20. To si myslím, že je možná zase moc vysoké. Já si myslím, že ideální je to tak od 18, protože jsou většinou všichni rozumní a když vidím naše 15ti leté výrustky u nás ve třídě, tak si řeknu: ,,A tohlencto může mít pohlavní styk?!?!''

Můj další názor: Myslím, že i když by lidé v raném věku spolu neměli spát, mělo by se o tom více mluvit. My měli sexuální výchovu loni, v osmé třídě. Povídali sme si o menstruaci, těhotenství a pak i o sexu, chorobám atd. Když lidé budou vědět, co obnáší těhotenství, jak se proti němu lze na druhou stranu chránit a tak, tak by byli třeba i zodpovědnější a nesouhlasím s tím, že i dkyž jde věda a vše do předu, mělo by se dříve ženě narodit dítě, než dokud nebude dospělá a zodpovědná...
timeless-words.blog.czZnáte původ jmen ročních dob?

22. února 2011 v 16:21 | NICI |  Interestes
timeless-words.blog.cz
JARO - Od středohornoněmeckého slova jar (nyní Jahr). Praslovanský výraz pro jaro - vesna, byl odvozen z latiského ver (jaro).
LÉTO - Původ nejistý, pravděpodobně souvisí s latinským laetus (veselý, šťastný).
PODZIM - Skládá se z předložky pod+zima, podzim = doba před zimou. Ryze české slovo, jinde se využívá jeseň.
ZIMA - V indoevropském prajazyku byl výraz tvořen od ghei+m. Souvisí i s latisnkým slovem himes (zima).

53rd Annual Grammy Awards 13/2/2011

22. února 2011 v 11:40 | NICI |  Fashion Police
timeless-words (c)
SELENA GOMEZ

Nejsem fanda Seleny, ale zhodnotím ji. Selena si pro 53. předávání en GRAMMY vybrala šaty od Old Hollywood Starlet. Rozpuštěné vlasy jí moc slušely, ale příjde mi, že ty šaty jí tak úplně nesedly, protože mají výstřih, ale Selena v něm nic moc nemá. Víte, myslím, že by tyto šaty seděly někomu s většími prsy... Ale nevím, je to jen můj názor. Můžete zde také vidět, že jí nejdou vidět boty. Blbá věta, ale je to tak. Proto nemůžu říci, jestli se mi líbí i boty :D Snad chápete ;))

Shrnutí:

Selena si vybrala krásné, ale na můj vkus né tak úplně sedící šaty na její postavu.

Vlasy, které má očividně vlnaté jí můc slušely.

Mohla mít více doplňků, určitě by to nezkazil nějaký náhrdelník ;))

____________________________________
Názory jsou moje. Nevyznám se moc v módě, hodnocení je především dle toho, jak se mi outfit líbí! Všechny urážlivé komentáře ihned mažu. Zákaz kopírování. Děkuji. NICI

''Impossible'' by Helena Zeťová

22. února 2011 v 8:43 | NICI |  Music
Helena Zeťová je v porotě v další řadě Superstar, kterou můžeme vidět na obrazovkách již nyní, tedy od včerejší neděle. Strašně se mi zalíbila její píseň Imossible, se kterou se musím podělit i s vámi. Nejsem sice její fanynka, ale což, tato píseň je fakt krásná a strašně se mi líbí, když naši čeští zpěváci zpívají anglicky, prostě, jde vidět, že něco umí atd. ;D

© Timeless-words