Život jak na horské dráze!

11. ledna 2011 v 18:22 | Veila |  Veila´s diary
© Timeless-words/blanch
Jak to je dlouho co jsem nic nepsala jako deník? Ani to nechci spočítat. Poslední dobou jen řeknu, že se mi ve škole daří, hned se to převrátí. Jen mi jde kreslení a designy - pak zase ne. Už mě to ani nepřekvapuje. Jsem zase dole - jak na horské dráze no. Ještě včera jsem se měla jak v sedmém nebi! Grafika mi zase nejde... takže se omlouvám, ale ty designy budu muset nějaké zrušit nebo si na ně holt budete muset počkat. Jinak to nejde.
A k tomu zítra píšem pololetku z češtiny, což je ještě suprovější. Na kompletní pravopis: vyjmenovaný slova, podstatná jménam, slovesa, přídavná jména + přivlastňovací, s/z/vz, bje/bě, mně/mě... a takoví blbiny. :/ A ještě vid dokonavý a nedokonavý... no aspoň něco co ujde.
Ale víte co je nejhorší? Že my vychází 2- a jestli dostanu "zase" 3, tak...tak to bude blbí! Přece jen už nejsou známky jen pro koukáníčko pro maminku, že.
Bojím se. Bojím se známek, bojím se života... I am scary! Jo... sama jsem o sobě už pro někoho strašidelná :D

Prosím držte mi na zítra palce :) 3 hodinu ;) Děkuju :) ♥ Veila...

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 NICI NICI | 11. ledna 2011 v 20:51 | Reagovat

No lépe bych to neřekla... Grafika mi naštěstí jde, ale škola... Zase jsem po... matiku, zítra píšeme z matiky, zkouší mě z dějáku a ještě k tomu chemie, kde v áčku nikdo neuspěl s uspokujícím výsledkem :D Takže... :( Lidičky, mě taky prosím vás držte palce, nám oběma jde hodně o známky. Dobrou noc lidi a hodně štěstí zítra všem.

PS: Zítra mi je 15 :PP

God Bless
Xoxo
NICI

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.