Becca Fitzpatrick and her books

6. ledna 2011 v 17:18 | Veila |  Views
© Timeless-words
© Timeless-words

Becca Fitzpatrick - autorka nového bestselleru Hush, Hush v čěštině Zavržený. Myslím, že Česko jí ještě sotva zná, ale má na to se přiblížit ke Stephenie Meyer. Já se už nemůžu dočkat na druhý díl s názvem Creascendo, který ještě nebyl do češtiny přeložen.

A můj názor jaký je vlastně na Beccu a její známou knihu, která byla napsaná už 2005, ale neměla zápletku? Po půlce jsem myslela, že asi zapoměnu na The Twilight Ságu a pořád si to myslím - MÍSTO UPÍRŮ PŘICHÁZÍ ANDĚLÉ. Kniha má nádherný děj, nádherně napsaný a ani jedna chybička v promyšlení děje a v té krásné souvislosti celého příběhu a hlavně velké souvislosti Prologu s koncem knihy, tý spojitosti jsem si všimla až když jsem to dočetla :)

Příběh je vlastně o středoškolačce Noře a její nejlepší kámošce, ale především její život zmní až Patch, který s ní sedí o Biologii. Zdá se jí, že je na Patchovi něco zvláštního a myslí si, že jí Patch špehuje, ale informace se stále převracejí a také dojde na úvahu, že je Patch vrah atd. Až jednoho dne do sebe všechny informace co postřehla zapadnou a před Norou se zjeví pravda Patche a to, že je padlý anděl. No je toho více... toto je více méně skrácené do 3/4 ;)

Nevím co bych dodala... Beccy knihy budu číst jako Stepheniiny a stejně tak jí budu mít navždy uloženou v srdci.

Doporučení: 100/100 - nemám co vytknout
Autor: Becca Fitzpatrick
Nakladatelství: Egmont
Rok vydání: podzim 2010
Pokračování: Crescendo (zatím nevydáno v ČR)

BF web: http://www.beccafitzpatrick.com/
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.