Leden 2011

Breaking Dawn Poster!

31. ledna 2011 v 13:56 | NICI |  Celebrities
No to je super! V německém Bravu mají poster pro BD! Páni, chci aby byl aji v českéém :( Kvůli tomu plakátu bych si to nezáživný Bravo aji koupila hele :D ;) Páni :( Závidím jim ;/


imagebam.com

Miley Cyrus films So Undercover

31. ledna 2011 v 8:54 | NICI |  Miley Cyrus
Miley Cyrus. Moje oblíbená star. Jo, teď bych mohla se obhajovat že nemám ráda Hannah atd. ale to je zbytečné ;D Takže, mám tu pro vás zprávu, že Miley točí svůj další z nových filmů a to So undercover a nyní můžeme vidět bojové scény na střeše z jednoho domů v New Orleans. Koukněte se na to, je to fakt super a myslím, že pokud bude film celkově dobrý, Miley si získá spoustu fandů :)) PS: Jak ta 'Miley' skáče ze zábradlí na tu střechu - je to kaskadérka ;) Je to anpsané i v těch titulkách, co tam běží ;))


timeless-words.blog.cz

Design no.4

31. ledna 2011 v 5:02 | NICI |  Designy blogu
timeless-words.blog.cz
Název: Green Palm
Autor: Veila
Spokojenost: 98%
Doba trvání: 1 hodina a 15 minut

Tento desing je v poslední době můj styl v plné kráse, jsem s ním spokejená až na pár detailů. A přez studené počasí nám krásně oživil blog :)

Song k designu je ''Only Girl'' by Rihanna


Design no.3

31. ledna 2011 v 5:01 | NICI |  Designy blogu
timeless-words.blog.cz
Název: Spring coming
Autor: NICI
Spokojenost: 85%
Doba trvání: 1h

Design který nepatří mezi mé styly, ale líbí se mi, protože jsem ho zkoušela jinak než ostatní ;D

Song k designu je ''Spring'' by Brian Crain


Design no.2

31. ledna 2011 v 5:00 | NICI |  Designy blogu
timeless-words.blog.cz
Název: Christmas Time
Autor: Veila
Spokojenost: 75%
Doba trvání: 1 hodina

Tento design se mi z čerstvého nastavení líbil, ale později mě omrzel a myslím, že jsem ho mohla vylepšit.

Song k designu je ''So This is Christmas'' by Celine DionGrafický Sen - 1. kolo, zadání

30. ledna 2011 v 11:39 | Veila |  Competitions
© Timeless-words
Je přesně 30.1. a jak jsem řekla, zadávám první úkol. První úkol bude jednoduchý, obyčejná zábavná colorizace. Doufám, že vás složitost fotek nezarazí, ale máte tedy na výběr těžší nebo lehčí, je to na vás. A Teď vám vysvětlím pravidla, jak budu hodnotit, zadání a kam posílat + kdo soutěží.

Více v celém článku.

Smutná scéna v The Vampire Diaries 2x12

30. ledna 2011 v 10:03 | NICI |  Interestes
Nejsmutnější scéna možná z celého seriálu, ze všech dílů atd. No, možná budou i horší, ale tady mi fakt vytryskla slza. Možná to někoho nedojme, kdo o tom moc nic neví, ale já i Veila sme byly dojatý a v tu chvíli jak Damon zarazí kůl do srdce té Rose, tak mi vytryskla slza. Prostě, tento díl je fakt neskutečně nádhernej a fanoušci si myslím šílí, protože je to fakt vynikající díl po dlouhé přestáve (nepamatuju si, kdy byl přesně poslední díl, ale možná to bude tak půl měsíce až měsíc). Fakt, kdo TVD má rád, kouknitě se na tyto 4 minutky. Já si ten díl pouštím znovu, znovu a znovu. Best :')Justin Bieber

30. ledna 2011 v 8:33 | NICI |  Views
tw
,,Bieber?! To je baba!'' - Tohle lze slyšet na moha místech naší zlaté Země. Na internetu, ve vlacích, kdekoliv. I přesto, že na něj slyším většinou opravdu jen hnusné narážky, tak je asi oblíbený, kdyyž jeho songy hrajou několikrát denně v rádiích, několikrá denně na něj narazím na zahraničních stránkách, několikrát denně si ho spojím s něčím. Nejčastěji je to teď ve škole song Baby, Baby :D My si ho s holkama furt zpíváme, ale víte co, známe jen refrén :D Je to z toho důvodu, že ho nemáme rády ale prostě to Baby baby baby oooo je asi nejznámější ze všech jeho písniček! :D

I když ho tolik lidí nesnáší, vyhrává příčky oblíbených osobností, nejlepších zpvěáků, nejvíc cool lidí. Nechápu to, ale zřejmě je asi Země velká nato, abysme zaregistrovaly všechny názory na něj. Budu ráda, dkyž se k tomuto článku nějak vyjádříte do komentářů. Myslíte si, že Bieber vyhrává příčky zaslouženě? Fakt si myslíte, že je tak oblíbený?

Toto jsou čistě mé názory, zákaz kopírování. Děkuji.

Design no.1

30. ledna 2011 v 8:22 | NICI |  Designy blogu
NICI
Název: Winter Theme
Autor: NICI
Spokojenost: 80%
Doba trvání: 45min.

S tímto designem jsem spokojená :) 1. design na našem blogu ;D

Song k designu je ''Winter Song'' by Sara Bareilles & ingrid Michelson 
Trendy účesy pro rok 2011

30. ledna 2011 v 8:05 | Veila |  Style
© Timeless-words
Je tu čerstvý nový rok 2011 a návrháři ihned začali předvídat a vytvářet nové kolekce a styly jak účesů tak obleční na tento rok 2011. Dnes bych zhotovila článek týkající se účesů a celkového vzhledů naší drahocené hřívy. Hodně lidí má účes jaký chce, ale jsou lidé, kteří se rádi inspirují nebo je láká vědět co bude in atd., a nebo by se opravdu rádi řídili pomocí návrhářů.

Barva vlasů
Je už vcelku jedno jestli budete plachá blondýnka, okozlující hnědovláska či divoká zrzka, hlavní na tom je, aby se odstín vašich vlasů hodil k vaší pleti, očím a v celku k vám! Jinak už je jedno jestli máte účes, který nosí Miley Cyrus. Rok 2011 dává přednost hlavně hnedé, blondaté a červené barvě, ale rozhodně nic nezkazíte například černými vlasy, nebo různými výraznými melíry.


Blond barva vlasů: Blond je jednou z nejpopulárnějších odstínů vlasů pro rok 2011, protože zvyšuje sex-appel. Blond barva bude tento rok velmi rozmanitá a to od platinové blond, po vanilkově blond až ke karamelové.

Více v celém článku.

Vysvědčení

30. ledna 2011 v 7:35 | NICI |  Nici´s diary
timeless-words.blog.cz
Nejspíš zítra dostane vysvědčení každý z nás. Ať ste v druhé třídě, v šesté, v deváté nebo na střední, všem přeju, aby na tom papíře bylo to, co si přejete. Pro mě byly v osmičce vysvědčení hodně důležitá a toto je poslední výzo, ktré potřebuju k tomu, abych napsala na přihlášku na střední školu známky. Sice vím co dostanu, teda pokud mi nelhali a nelhali aji mým rodičům, měla bych zítra dostat samé jedničky. Ano, jsem v deváté třídě, ano, jsem šprt, ale díky tomu, že jdu na střední školu s průměrem 1,0 tak doufám, že nebudu muset dělat přijímačky :P 

Nevím, jak je tomu jinde, ale u nás už prvňáčci svoje vysvědčení mají :( Pokaždé ho prvňáčci dostanou v pololetí o den dřív (teď v pátek, nemůžou ho přece dostat v nedělu ;)) a mají to takový slavnostní, předvedou rodičům co se naučili od písmenek po čísla. Hej, kdyby sme my deváťáci měli vystoupit s rovnicema tak nevim co by si kdo o nás pomyslel :D My dostaneme svoje poslední výzo na konci roku slavnostně v kině (kino patří škole) a tam se s náma už rozloučí, takže vy třeba budete mít výzo 30.6. a já už 29.6. a ten další den máme volno, ale máme večer s děckama rozlučák :P No, tak vám přeju pevné nervy, ať dostanete za známky od rodičů to, co si zasloužíte ;) 


Design for Diley

29. ledna 2011 v 9:16 | NICI |  Designs
TW.blog.cz
Design, který jsem udělala já, NICI. Líbí se mi, doufám, že je spokojená i majitelka.

William Shakespeare

29. ledna 2011 v 6:24 | NICI |  Citáty
tw
William Shakespeare (23. dubna 1564 Stratford-upon-Avon - 23. dubna 1616 Stratford-upon-Avon) byl významný anglický dramatik a herec, klíčová postava moderního evropského dramatu.

  • …a co jsem miloval, miloval jsem pouze já…
  • Čas ubíhá různě, podle toho s kým.
  • Čím víc jí dávám, tím víc ji mám.
  • Dobré srdce ženy než pěkná tvář upoutá mou lásku.
  • Doufám v žití, ale jsem připraven umřít.
  • Ďábel i Bibli cituje, když mu to přijde vhod.
  • Hloupost bláznů bývá vždycky ubrouskem moudrých.
  • Chyť okamžik za pačesy!Nemyslíš, zaplatíš!

28. ledna 2011 v 21:14 | NICI |  Views
Spousta zmařených životů. Spousta lidí, kteří na následky nehod nikdy nebudou chodit po svých. Spousta lidí, kteří přišli o své přátele. Mě osobně tohle video vždycky dojme. Vždycky mám na krajíčku a prostě nechápu, jak můžeou být lidé tak neopatrní. Mohla bych sem napsat každou vteřinu, na kterou se máte kouknout, stojí to totiž za to, stojí to za zamyšlení!

Jestli si myslíte, že to je fake to video nebo tak něco, tak ne, není. Když se třeba kouknete na čas 2:52 na videu. Nevím, zda je to přesné, možná to začíná ten moment jinde, ale prostě dívka s klukem jsou tam, dívka sedí na zdi a kluk stojí u ní na zemi a najede na ně auto. Dívka skončí na vozíku, kluk je mrtvý. Tak tohle bych si ani ve snu nedokázala představit, jak se asi ta dívka cítí. Nemožné. Já sama jsem před několika dny viděla havárii, ale bylo to kvůli špatné vozovce (náledí) a nikomu se nic nestalo - ostatně, toho kluka (evidentně to byl mladý kluk) mi bylo líto. Nemohl za to a první reakce byla, když vylezl z auta a zjistil co se stalo, že chodil sem a tam se svěšenou hlavou.

Ale znám i lidi, kterým se stalo něco horšího. Nedávno jednu osmačku od nás ze školy srazilo auto. Chudák holka měla otřes mozku, zlomenou ruku měla, naražené záda a břicho. Ale přežila. A to byl zázrak. A je to už dýl, ale i jednoho mladšího kluka, když byl ještě myslím tak ve 4. třídě, tak ho taky sraziloa uto, ale ten byl na tom hůř, 4. dny spal, operovali mu hlavu.

A takových příběhů, bych tu mohla napsat několik. Doufám, že si toto někdo přečetl, doufám, že si to video někdo pustí.

Upozorňuji, že to, co jsem napsala výše, je čistě můj názor. Každý na něj má právo a tak doufám, že mi nebudete psát do komentů, jaká jsem kráva atd. a že ti lidi si za to můžou sami. Ne, někdy za to lidi sami nemůžou, ale někdy ano, to uznávám, když jsou blbí a zdrogovaní lezou za volant.
-Přísný zákaz kopírování i kdybyste k článku dali tisíc zdrojů! Děkuji.
Parfém Lady Gaga bude "vonět" po spermatu

28. ledna 2011 v 17:21 | Veila |  Celebrities
© Timeless-words
Lady Gaga už dlouhou dobu plánuje sůj parfém a to u značky Coty, která dělá parfémy například i Kate Moss. Parfém Lady Gaga, ale nebude ledajaký, ale bude "vonět" po krvy a spermatu.

Tak tohle by mě teda zajímalo jak se bude prodávat! Už se na ten skandál atd. celkem těším! :D

View of Wikipedia

28. ledna 2011 v 14:47 | NICI |  Views
timeless-words.blog.cz
Strýček google a tetička wiki nám pomáhají asi většině s úkoly, referáty, zápisy do čtenářských deníků... Já Wikipedii využívám fakt často, ale vím, že i ona má mouchy. Vážně. Jelikož každý z nás tam může napsat článek, kde můžu vzít tu víru v to, že sou tam všechny články pravdivé? Áno, já vím. 100% je tam víc jak 90% článků ověřených atd. ale i kdyby tu bylo to jedno procento, že některý z článků je fake, kde to zjistím, když vyhledávám většinou informace, o kterých nic nevím?! 

Spousta jazyků, různá odvětví, tzn. - Wikipedii můžete využívat v několika jazycích a většinou se to odvíjí od dvou prvních písmen na začátku URL, tzn. že česká wiki má URL cs.wikipedia.org, wiki anglická je en.wikipedia.org a tak dále ;) A odvětví? Áno, wikicitáty a jiné. 

Myslím, že i když tu je pravděpodobnost, že některé z článků jsou nepravdivé, tak wiki používalo, používá a stále bude používat tolik lidí, že těch pár set možných článků se ztratí mezi těma tisicama informací na celím serveru. 

UPOZORNĚNÍ: Toto je čistě můj názor. Od nikud jsem to neopsala, takže prosím, nekopírovat ani kdyby ste 100x dali zdroj. Mé myšlenky jsou jen moje, nehodlám se s nimi s nikým dělit! 

Sex ve městě 2 a Twilight můžou dostat Zlatou malinu

28. ledna 2011 v 8:09 | Veila |  Celebrities
© Timeless-words
V LA oznámili nominace na Zlatou malinu, což je nominace na nejhorší film - tedy na nejhorší film v uplynulém roce 2010. Do četla se dostává Poslední vládce větru, dále Twilight Sága: Zatmění a dále je následuje například Sex ve městě 2, Exmanželka za odměnu a parodie na Zatmění Tupíři.

Jestli, že toto mají být nejhorší filmy roku, tak bych to možná brala z ohledu výkoného, ale jinak myslím, že se spletli nebo fanoušci (že nici) prostě neumí anglicky. Uviděli anglický nadpis + awards a mysleli si, že jde o nejlepší film a tato hrůza byla na světě.

Sebevražda = psychické porušení, jinak to nejde říci

28. ledna 2011 v 7:14 | Veila |  Views
© Timeless-words
Napíši další článek do téma týdne blogu (celý blog.cz), které je sebevražda.
Sebevražda je z mého pohledu jednoduše zahození života a prostě to nemůže být nic jiného než psychické porušení. Někdo spáchá sebevraždu buďto kuli nešťastné lásce, rodině a nebo prostě věří třeba v nějakou víru, nebo posmrtný život atd. Ale všechny tyto věci se dají řešit a to hlavně vztahy. Není důvod zahodit ten cenný život i když v té dané chvíli tak třeba nevypadá, on ten život za ty city prostě nestojí.
Dále jsou rlzné techniky a to například podřezaní žil, přejetí vlakem a nebo časté je taky metrem, dále oběšení a další, nebudu to tady probírat.
Sebevražda je prostě hrozná stráta, jinak se to ani říct nedá a jinak to řikat nebudu, vy chytří to pochopíte a chápete i mě a máte stejné názory a ti ostatní ... budu ráda, když tyto články co někteří blogaří píší zachrání třeba některému člověku život.
Ano, mám jednu z nejlepších kamarádek, která si v této době začala na zápěstí vyrývat srdíčko, ano takhle to začíná a nemyslete si, že to nebude pokračovat dále. Další šílenec... nebudu to tu řikat, protože nezaručuji, že toto nebude číst, ale prostě řikat třeba, že jen tak že mě to baví a nebo podobný věci ... nebo že je to cool a takový .. no omg ale o tomhle se raději ani nebudu bavit.
Zkráceně - sebevražda je to nejhorší co můžete udělat - nechat si prsty a dokonce svými nechat ten cenný a nenahraditelný život zmizet.
Já osobně bych to nikdy neudělala, protože to je kravina ... nikdy toto nepochopím.

Nejhorší herečka roku 2010 - Nominace

27. ledna 2011 v 16:42 | NICI |  Celebrities
TW
Nominace na nejhorší herečku jsou snad skoro už u konce. Kdo vyhrává? 1. je Kristen s výkonem Belly v Zatmění a 2. je Miley s Ronnie z The Last Song. Já se uklidňuju tím, že lidi neví, co to je za nominace a malý holčičky vidí že se někde dá pro tyto dvě star hlasovat tak tam hlasujou a neumí anglicky, tak si přečtou nahoře že je to WORST ACTRESS no :D Ale tak co. Já si myslím, že zrovna tyto dvě jsou příliš oblíbené na to, aby někdo tomu uvěřil, že jsou nejhorší! ;)) Jestliže chcete kouknout komu všemu můžete dát hlas, tak se koukněte SEM. Jestliže cchete hlasovat vícekrát než jen jednou, musíte si vymazat historii prohlížeče a nebo cookies. Možná by šlo ale hlasovat vícekrát z jiného prohlížeče, ale ěnkdy je to aji v paměti PC, tak nevím ;) :D
tw

Co si mám vzít na sebe? – Část 2.

27. ledna 2011 v 16:25 | NICI |  Style
timeless-words
Otázka, kterou zná úplně každá z nás! Štracháš už půl hodiny ve skříni a pořád ne a ne narazit na to správné
oblečení?

Když se k tomu ještě přidá, co si obléknout pro jakou příležitost, problém je na světě!

Tady máš základní tipy a triky, jak si nezpůsobit svým oblečení trapas nebo nepříjemnosti!

Co si vzít na rande?

Poněkud všeobecné! Rande můžeš mít v lese, v parku, na lodičce nebo v luxusní restauraci. A když jdeš na rande, a nevíš, kam tě tvůj vyvolený zrovna pozve? Nejlepší bude něco univerzálního, v čem se můžeš procházet po parku (ne zrovna nové, neprošlapané boty) a zároveň můžeš jít i do lepší rastaurace - ne teda roztrhané a počmárané ustřižené džíny. Ale raději si předem zjisti, kam půjdete, protože by ses v oblečení nemusela cítit dobře.

Tvůj kluk by stejně asi nedovolili, aby ses ztrapnila nebo tak něco, ale na rande se musíš cítit dobře, takže si neber něco, v čem si myslíš, že na tebe budou lidi koukat když si zrovna budeš chtít dát na lavičce první polibek se svým klukem! Né každému je to příjmené a už vidím stařenky jak na vás nadávají ;D