NICI aneb jedna z adminek

28. listopadu 2010 v 15:18 | NICI |  Nici´s diary
© Timeless-words
Tolik blogů, kolik jsem já měla a kolik jich měla Veila, druhá adminka, to už se asi ani nedá spočítat, každopádně po dlouhé cestě jsem s ní zakotvila tu a chceme spolu mít blog. Na blocích sme obě začínaly, přes web se vrhly ale jednoduchý blog.cz nám připomene staré časy a myslím, že je tu i více možností než na webu, tedy nejvíc v tom, že když neumíte kódy, tak vám je web na nic.Nebudu dlouze psát, kde všude sem byla na blocích a snad to ani Veila nenapíše, jen se vám krátce představím =) Stačí se kouknout do CČ. Věřím, že mě už někdo zná, buď z minulého blogu, nebo z dalších jiných blogů, webu a tak dále. Tak příjemné počtení! ;)


Jméno: Říkejte mi NICI

Věk: Zanedlouho mi bude 15

Nejoblíbenější činnost: Lenošení =P

Co nesnáším? Toho je...

Co miluju? Smích

O co se zajímám? Twilight Ságy, The Vampire Diaries, grafika, hudba, příroda...

Jak se učím? Dobře, jaké jiné slovo použít, když mám samé jedničky? =D

Jak dloho se s Veilou znám? No, tak už to bude asi 2 roky, +-, vážně to nepočítáme =D

Co ještě napsat? Asi nic, protože mě stejně moc lidí nezná a poznáte mě především tak, že budete chodit na tento blog. Snad se vám tu líbí a kdybyste někdo něco chtěl vědět, klidně se zeptejte do komentářů, na slušné otázky odpovím =)

PS: Všechna práce na blogu je moje a Veily. Grafika je naše, články také, tak prosím o nekopírování, protože nám to dává zabrat! =)

2PS: Dala bych sem fotku, ale nechci až tak prozradit kdo jsem, a jestli budete namítat, že se jen bojím, abych se neztrapnila tak ne, myslím, že sem celkem hezká a kdo mě zná, ví jak vypadám ;)

NICI
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.